(Lietuvių) Sostinėje startuoja ,,Šeimų laisvadieniai ant dviračių”

Leider ist der Eintrag nur auf Litauisch und Amerikanisches Englisch verfügbar.

PRANEŠIMAS ŽINIASKLAIDAI

2017 m. balandžio 25 d., antradienis, Vilnius

Sostinėje startuoja ,,Šeimų laisvadieniai ant dviračių”

Tai, kad praleisti laiko daugiau su savo šeima yra tiesiog būtina – žino tikrai kiekvienas. Tik ne visada yra galimybė atrasti visiems šeimos nariams tinkamą veiklą. Todėl „Velo-City Vilnius“ ir „Sveikas miestas“ siūlo vieną iš galimų alternatyvų – ,,Šeimų laisvadienius ant dviračių”.

Iniciatyvos metu šeimų laukia specialios pamokėlės apie saugų ir atsakingą dviračių važiavimą su vaikais, praktiniai patarimai apie tinkamą ir reikiamą inventorių nuo gimimo iki savarankiško važiavimo bei galimybė išbandyti populiarius dviračių maršrutus sostinėje ir tuo pačiu atrasti bendraminčių, dviračių entuziastų.

Kaskart dalyvių lauks 15-25 km paruoštas maršrutas, kurį įveikti prireiks maždaug 2-3 valandų (su pertraukomis). Šiuose dviračių žygiuose laukiamos šeimos su vaikais nuo 3 m. Su savimi reikėtų pasiimti vandens bei užkandžių.

Pirmasis ,,Šeimų laisvadienių ant dviračių” iniciatyvos važiavimas įvyks gegužės 6 dieną (šeštadienį). Kiti žygiai bus organizuojami birželio 17 d., taip pat liepos 15 d., rugpjūčio 19 d. ir rugsėjo 9 d.

Susibūrimo vieta kiekvieną kartą bus ta pati – Vingio parke prie estrados, šalia pievos.

Iniciatyvoje dalyvaujantys dviračių entuziastai privalo turėti: techniškai tvarkingą dviratį; Šalmus vaikams; Šviesą atspindinčią liemenę arba priekinį ir galinį atšvaitą; Dviračių kėdutes, jei vaikas dar nevažiuoja pats, bei gerą nuotaiką.

Dėl to, kad važiuoti šeimoms būtų saugu – kiekviename žygyje gali dalyvauti ribotas žmonių skaičius (30 dalyvių).

Į šios iniciatyvos žygius būtina išankstinė registracija bei susipažinimas su taisyklėmis, leidimai važiuoti vaikams. Visą reikalingą informaciją surasite: www.sveikasmiestas.lt ir www.velovilnius.lt/seimadienis

Dviračių pamokėles ir žygius organizuoja dviračių entuziastai „Velo-City Vilnius“, „SPORTLAND” ir VšĮ „Sveikas miestas“.

Velo-city Vilnius Book Now