„Ledinių Ratų Klubas“: Tema „Apranga“, 2013.11.26, 19 val., Aušros Vartų 7, Vilnius

Sveiki! Kviečiame į antrą susitikimą ledinių ratų klubo. Visada laukiame naujų narių. Per praeitą susitikimą šiek tiek struktūrą sukonkretinom, o dabar jau rimtai kibsime į darbus ir linksmybes.  Šią progą, motina gamta mums taip pat dave truputi sniegučio pasipraktikavimui 🙂

Ką veiksime?
Praeitą kartą nutarėme, kad kiekvienas susirinkimas susidės iš trijų dalių:

a) Pranešimas/diskusija aktualios temos žiemos dviratininkams

b) Mūsų veikla (kurybinė/organizacinė) (kur planosime renginius, žygius, plakatų kampanijas, tt.)

c) „Desertas“ (filmukas, tt.)

Per šį susirinkimą, pranešimą paruoš Veronika (apie dviratininkų žiemos apranga, kai dviratis naudojamas kaip transportas mieste) ir Mantas (apie dviratininkų žiemos apranga, kai dviratis naudojamas sportui). Osmandas mus pralinksmins su "desertu" – linksmu filmuku ar kąnors panašaus.

Kada renkames?
Antras susitikimas – 2013 lapkričio 26, antradienį,19 val. Rinksimes kartą per mėnėsį iki kovo mėnesio. Jeigu mums visiems bus smagu, pakartosim ir kitais metais.

Kur renkames?
Aušros vartų 7, šalia Filharmonijos. Susirinksime pas Velo-city Vilnius (dviračių nuoma, ekskursijos ir daug daugiau), tame pačiame kabinete, kaip miesto ekskursijų vedėjai, Senamieščio Gidas. Dviračius galesite į vidų nešti arba lauke prirakinti.

Kas gali dalyvauti?
Visada laukiame naujų narių. Visi, kurie važiuoja dviračiais ir žiemos metu, svarsto apie dviračių važiavima žiemos metu, arba pritaria važiavimą žiemos metu. 

Ateik! Dalyvauk! Nors trumpam užeik, ir pamatyk, kaip pas mus gerai.  Kartu minam toliau!

Norint sužinoti daugiau, galite žiūrėti į praeito susitikimo eventą:
https://www.facebook.com/events/462571293860082/

arba į praeito susitikomo protokolą:
https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=forums&srcid=MDcyNTIyNDE3ODk5OTQ5MDEzMjcBMTc2NzMwNzE4MDE4ODgwNzYxMzYBeHRGWV9qNzJZQjRKATQBAXYy&authuser=0

Jūsų
Veronika 

http://www.facebook.com/events/612845352105931/