Trakai dviračiais

[shashin type=“photo“ id=“569,564,563,562,560,547″ size=“small“ columns=“max“ order=“user“ position=“center“]

Į Trakus dviračiais

Trakai yra viena žymiausių ir gražiausių vietų Lietuvoje, tačiau keliai – nėra labai pritaikyti važiavimui dviračiais, todėl Trakų apylinkės, šiuo klausimu, patenka į kategoriją „įmanoma, bet nevisai patogu“.

Todėl mes siūlome du variantus:

a) individualus važiavimas:

 • galite pasinaudoti mūsų rekomenduojamu maršrutu, kurį rasite šio puslapio apačioje arba galite atvykti pas mus į svečius į Aušros g. 7 ir mes jus pakonsultuosime.

b) transportavimas:

 • mes galime Jus nuvežti bei Jums pristatyti dviračius į Trakus bei pateikti visą informaciją kaip rasti minėtus kelius aplink ežerus (žemėlapiai, gps). Žinoma, taip pat ir parvešime atgal.
Visa paslauga pavieniams keliautojams (dviračių nuoma, gabenimas, informacinė pakuotė, vandens butelis) 75 Lt asmeniui. Grupėms taikomos kitos kainos.

more information

www.trakai.lt http://www.tmu.lt/objektai/le/varniku_takas/vt.htm

Žemėlapis

GPSies - FrankasW

Nuotraukos

// <!–[CDATA[

<Žemėlapiai
(galima nukrauti kelią „track“ gps imtuvuiRoute Vilnius-Trakai:Žiedas aplink Trakų ežeryną (ne visai paprastas Cycling route around Trakai (lakes) of velocityLT// ]]>
Trakai, Trakai, Trakaikol kas tik Anglų kalbacycle route around the lakes see also: http://www.bicyclelithuania.com/lt/zemelapis http://www.bicyclelithuania.com/uploads/MAPS/Jonines_Trakuose_su_dviraciu_2012_zemelapis.jpgdifferent routes to and around trakai

Velo-city Vilnius Book Now
Susisiekite!
close slider

Hours & Contacts

 • Hours & Info

  +37067412123
  OPEN
  from Oct. to April: by agreement
  from April to Oct: 10-20.00 (10am to 8pm)
  ------------------------
  DIRBAME
  nuo Spalio iki Balandžio mėn: pagal susitarimą
  nuo Balandžio iki Spalio: 10 iki 20 val.

 • :