Garantijų krepšys

“Velo-City” dirba tam, kad Jūs galėtumėte legaliai įsigyti patikimą dviratį. Todėl kiekvienam atnaujintam dviračiui, kurį parduodame, suteikiame garantijų krepšį:

 1. 2 savaičių grąžinimo politika. Dviratis gali būti grąžintas arba pakeistas per 2 savaites nuo įsigijimo dienos. Pirkėjui grąžinama 100 proc. dviračio kainos.
 2. Legalumo garantija. Dviratis parduodamas su įsigijimo dokumentais, patvirtinančiais, kad jis nėra vogtas. Dviračiai parduodami su kasos pajamų čekiu, patvirtinančiu apie mokamus mokesčius valstybei.
 3. Taupios dviračio priežiūros garantija. „Velo-City“ rengiamų Savitarnos dirbtuvių metu galėsite nemokamai išmokti prižiūrėti ir remontuoti dviratį. Jeigu, visgi, nuspręsite dviratį patikėti meistrui, dviratį atnaujinsim ir paremontuosim su 20 proc. nuolaida.
 4. Supirkimo garantija. “Velo-City” superka atnaujintus dviračius, jei dviratis klientui tapo nebereikalingas 1 metus po įsigijimo. Dviračio supirkimo kaina priklauso nuo grąžinimo dviračio būklės.

,,Velo-City“ garantijų krepšį, o kartu ir pagrindines įsigyto dviračio charakteristikas ir dviračio priežiūros patarimus rasite „Velo-City“ Dviračio pase.

Velo-city Vilnius Book Now
Susisiekite!
close slider

Hours & Contacts

 • Hours & Info

  +37067412123
  OPEN
  from Oct. to April: by agreement
  from April to Oct: 10-20.00 (10am to 8pm)
  ------------------------
  DIRBAME
  nuo Spalio iki Balandžio mėn: pagal susitarimą
  nuo Balandžio iki Spalio: 10 iki 20 val.

 • :