Elektriniai dviračiai

Važiuok su vėjeliu!

Elektriniuose dviračiuose (teisingiau: dviračiai su elektrinio variklio pagalba) vėjas yra tarsi įdiegtas. Pradėti mint ir … uiiii …

Minti? Taip, e-dviratis nėra motoroleris. Reikia minti ir varikliukas padės – Jūsų kojos yra žymiai stipresnis variklis. Sustosite minti – sustos ir variklis. Tokį būdu galima iš e-dviračio išspausti iki 70 km su pagalba (o iš elektrorolerio – iki 30 km)

Jeigu ieškote elektrinių motorolerių, paspirtukų arba sportiškesnių (greitesnių) elektrinių dviračių, pabandykite rentebike.lt 

Tikslas nėra greitis: Minant greičiau negu 25 km per val. variklis taip pat automatiškai išsijungs. Kodėl? Tai labai paprastai: Nuo tokio lygio motoroleriai reikalauja ir draudimo ir vairuotojo pažymėjimo.

Kad elektriniai dviračiai vistiek yra laaaabai smargus reikalas tuo galėsite įsitikinti ir Velo-city Vilnius dviračių nuomoje.

Šį dviratį yra šiek tiek sunkiau valdyti, bet jis žymiai galingesnis ir greitesnis 🙂

Dabar mes turime daugiau kokybiškių elektrinių dviračių nuomoje:

3 kelioninio (Trekking) tipo dviračiai Jūsų palydės iki Žaliųjų ežerų arba Trakų (maršrutus rasite: velovilnius.lt/bikemap).

Visi turi kokybišką BOSCH tipo variklį  ir baterija laiko  (su saikinigu naudojimu) 45-70 km.

 

Kainos:

Diena: 20€

Parai: 30€

Užstatas:

100€ (grynais arba kortele)

Mūsų ofise (prašome rezervuoti telefonu)

Askoll eB5

Stilingas ir greitas klasikinis dviratis Askoll eB5. Sportinio dizaino dviratis, su dideliais ratais ir priekiniu amortizatoriumi puikiai tinka ilgesnėms kelionėms mieste ir užmiestyje.

22 kg

iki 70 km

25 km/h

22 kg

up to 70 km

25 km/h

Fahradmanufaktur p300 & Raleigh

2 bicycles with Bosch middle engine

Elektriniai dviračiai Elektriniai dviračiai

 

Įmanoma išsinuomoti TIK pagal išankstinį užsakymą (24 val.)

elektriniai paspirktukai

 

Xiaomi M365

Populiariausias elektrinis paspirtukas Xiaomi M365. Paspirtukas (ir ne vienas) legvai tilps į jūsų bagažinę, o keliaujant nuvažiuosite iki 25 km.

12 kg

iki 30 km

25 km/h

Xiaomi M365 PRO

Elektrinio paspirtuko Xiaomi M365 patobulinta PRO versija. Didesnis nuvažiuojamas atstumas, daugiau galios ir daugiau komforto. Būtinai išbandykite!

12 kg

iki 45 km

35 km/h

Inokim OX

Žvėris, o ne paspirtukas! Maksimalus greitis iki 45 km/h, nuvažiuojamas atstumas iki 60 km. Ieškantiems nuotykių ir norintiems pasimėgauti vienu galingiausiu ir kokybiškiausiu paspirtuku tai tobulas pasirinkimas.

26 kg

iki 60 km

45 km/h

elektriniai dviračiai

Fiido D1

Kompaktiškas, smagus ir ištvermingas elektrinis dviratis. Galimas važiavimas visiškai neminant vien tik elektra, pedalų ir elektros pagalba arba tik minant pedalus. Dviratukas lengvai tilps į jūsų bagažinę, vien tik elektra nuvažiuosite iki 50 km. Turime 10 vnt.

20 kg

iki 50 km

25 km/h

1h – 10 €

Askoll eB Folding Plus

Elektrinis dviratis Askoll eB Foling Plus yra kompaktiškas, legvai sulankstomas ir su talpia baterija. Elektros pagalba nuvažiuosite iki 70 km, dviratukas lengvai tilps į bagažinę, o 20 colių ratai užtikrs malonų važiavimą tiek miesto, tiek miško takeliais.

21 kg

iki 70 km

25 km/h

Haibike eQ Xduro FS 26 RC

Elektrinis dviratais Haibike – puikus pasirinkimas mėgstantiems ekstremalius pojūčius ir keliones gamtoje. Turime 2 vnt.

22 kg

iki 80 km

45 km/h

Scott 29

Minkštas ir galingas Scott elektrinis dviratis. Puikiai tiks tiek miesto, tiek miško takeliais ir bekele

22 kg

iki 80 km

45 km/h

Askoll eS pro 70

Elektrinis motoroleris Askoll eS pro 70. Patogus ir manevringas itališkas motoroleris su 16 colių ratais užtikrinančiais malonų važiavimą. Motorolerio gale gali būti montuojama daiktadėžė iki 30 kg, tad jis puikiai tinka ne tik laisvalaikiui, bet ir įvairių siuntų ar maisto išvežiojimui. Reikalingas A1 arba A kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

70 kg

iki 96 km

66 km/h