VeloKinas

Leider ist der Eintrag nur auf Litauisch und Amerikanisches Englisch verfügbar.

Galimybė daryti Velokiną šiuo metu Lietuvoje NĖRA. atsiprašome, projektas pasibaigė

Velokinas – tai dviračių kinas, varomas žmogaus raumenų jėga. Tai ekonomiškas, ekologiškas ir sportiškas kinas. Norintys gali prisijungti ir generuoti elektros energiją, kurią vėliau panaudojame projektoriui arba garso aparatūrai maitinti elektros srove. Balandžio mėnesį startavęs kino teatre “Pasaka” Vilniuje, vėliau visą rugpjūčio mėnesį veikė po atviru dangumi viename Vilniaus kiemų vykstančiose kino peržiūrose. Velokinas susilaukė didelio visuomenės, vietinės ir užsienio spaudos dėmesio. Velokiną iniciavo Velo-city.lt kartu su dviračių remonto paslaugom Veloklinika.lt ir kino teatru „Pasaka“. Projektą parėmė RST programa „Tiek, kiek reikia“ ir elektronikos dalių parduotuvės „Lemona“. Apie Velokiną nėra ką ir kalbėti, nes viską papasakoja šis filmukas.
 

http://wiki.dviratis.lt/tiki-index.php?page=velokinas // //     http://tv.delfi.lt/video/rd9kc4Ki/

nVilniečiai dviračių entuziastai kviečia į išradingus ir ekologiškus „Velokino“ seansus. Juose elektros energiją kino projektoriui gamina patys žiūrovai. Kaip? Sėda ant aštuonių specialiai „patobulintų“ dviračių ir intensyviai mina pedalus. Pirmasis seansas truko pusantros valandos, po jo dalyviai braukė prakaitą ir sakė nesitikėję, kad gaminti elektrą bus taip sunku. Projekto organizatoriai planuoja surengti penkis „Velokino“ seansus, juose savo jėgas galės išbandyti visi norintys. 

Kommentar verfassen

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.

Velo-city Vilnius Book Now