Žaliasis maršrutas Kaune

birželį Kaune pristatomas žaliasis maršrutas `13-06-14

„Velovelo“ vasara: birželį Kaune pristatomas žaliasis maršrutas

Kaune veikianti specializuota dviračių parduotuvė „Velovelo“ įsiliejo į laikinąją sostinę drebinančių vasaros renginių maratoną ir visą birželį kviečia kauniečius bei miesto svečius  ilsėtis aktyviai.

„Kultūrai. Muzikai. Draugams“ – su tokiu šūkiu Kaunas pasitiko šių metų vasaros atviro oro sezoną , kuriame gausu įvairių koncertų ir meninių projektų. Vieną pirmųjų smuikų partiją išskirtinių Kauno vietų orkestre griežia stiliaus, laisvės, teigiamų emocijų ir džiazo ritmu alsuojantis „Ryšių kiemelis 837“.
Ryšių istorijos muziejaus valdose įsikūrusio kiemelio ir parduotuvės „Velovelo“ bičiulystė prasidėjo nuo remiamo džiazo renginių ciklo „Jazzlong“, kiekvieną pirmadienį kviečiančio visus ateiti ar atminti į nemokamas muzikos fiestas.

Šį mėnesį partnerystė įgijo naują formą – žaliąjį maršrutą sudariusi ir iš naujo ypatingas Kauno vietas dviračiais atrasti kviečianti „Velovelo“ įrengė „Ryšių kiemelyje“ specialią dviračių stovėjimo aikštelę.

Ilgas, bet nesudėtingas maršrutas dviračiais apima tuos žaliuosius Kauno plotus, kur galima atsipūsti kartu su draugais ir pajusti kultūrinius bei muzikinius laikinosios sostinės gyvenimo tvinksnius.

„Santakos parkas, Nemuno sala, Panemunės šilas, Ąžuolynas, Pelėdų kalnas, „Velovelo“ parduotuvė, įsikūrusi Juozapavičiaus prospekte 31 b numeriu pažymėtame pastate ir Rotušės aikštėje esantis „Ryšių kiemelis“ – pagrindiniai mūsų rekomenduojami žaliojo maršruto taškai“,– sakė „Velovelo“ parduotuves Kaune ir Klaipėdoje valdančios bendrovės „Dviračių miestas“ vadovas Saulius Jurkulnevičius.

„Ryšių kiemelis 837“ visą vasarą pristato tarptautinius džiazo koncertus „Pure Jazz“, projektą „Jack Daniel‘s Studio No.7“, koncertų ciklą „Volfas Engelman Gyvai“ ir kitus išskirtinius renginius. Toks požiūris į laisvalaikį ir pramogas iš esmės atitinka „Velovelo“ filosofiją „Kitokios dviračių parduotuvės“.

 

šaltinis:

http://www.velovelo.lt/lt/naujienos/-velovelo-vasara-birzeli-kaune-pristatomas-zaliasis-marsrutas