„Vilniaus kontrastai“ dviračių turas – kasdien!

Miesto turai

Nori pažinti Vilnių dviračio ritmu? Pažvelgti į sostinę naujai, iš dar nematytų pusių? Sužinoti įdomių faktų, negirdėtų net vilniečiams? Tada dalyvauk  ture “Vilniaus kontrastai”!

 PIC_0023.JPGcm katedra PIC_0001.JPGVilnius Katedra ir dviratininkai.jpgPIC_0041.JPGThe_city_Tour!_044.jpgPilies_045.jpgIMAGE_052.jpgIMAGE_056.jpghttp://picasaweb.google.com/109669021566571606690/VilniusBicycleCityTour

“VILNIAUS KONTRASTAI”

Dviračių turas – bene smagiausias būdas pažinti miestą. Keliaujant dviračiu aplankysite kur kas daugiau negu pėsčiomis, taip pat patirsite daugiau, negu vien stebėdami miestą pro autobuso langus. Be to, “Vilniaus kontrastai” – tai nėra oficiali miesto ekskursija. Tai –  interaktyvus turas, kurio metu žygio vedlys aktyviai ir linksmai bendrauja su turo dalyviais, paversdamas turą ne vienpusiu pasakojimu, o kupiną nuotykių ir atradimų draugų kelionę po Vilnių.

“Vilniaus kontrastų” metu pamatysite įvairius Vilniaus veidus. Ir istorinį (Senamiestis), ir modernųjį (daugiaaukščiai verslo centrai), ir kaimišką (Vilniaus “Šanchajus”). Visi jie stebėtinai arti vienas kito ir sukurią nepakartojamą, konstrastingą, skirtingų tautų, kultūrų ir kalbų išmargintą Vilniaus veidą. Turas parodo ne tik turistinį Vilnių, bet ir kasdieninį Vilnių. Vilnių, koks jis realiai yra – su jo džiaugsmais ir rūpesčiais, vizijom ir kasdienybe, modernumu ir provincialumu.

“Vilniau kontrastai” – tai turas ir vilniečiui, ir miesto svečiui. Vilniečiai, naršydami po miesto gatves įdomiu maršrutu  pažvelgs į seniai pažystamą miestą naujai, pamatys senai matytas vietas naujais rakursais, sužinos dar negirdėtų faktų apie Vilniaus istoriją ir smagiai praleis laisvalaikį. Miesto svečiui turas dviračiais – puiki galimybė pažinti “gyvą” miestą. Keliom valandom pabūti miesto įvykių centre, įkvėpti ir pajusti miesto ritma bei pasijusti tikru vilniečiu.

Turai reguliariai vyksta: balandžio  –  rugsėjo mėn.

Svarbi informacija:

Miesto turas „Vilniaus kontrastai“ vyksta kasdien 11 val. nuo balandžio iki rugsėjo 1 d., kitu laiku tik pagal užsakymą

Minimalus dalyvių skaičius: 2;

  • turo kalba: anglų, kitos pagal užklausymą;
  • turo pradžia: 11 val. 

– kaina – 15€/žmogui už 2-3 val. turą,

20€ už 4–6 val. turą

(į kainą įskaičiuota: dviratis, vanduo, gidas, šalmai);

Pastaba: turas vyksta, jei užsiregistruoja bent 2 dalyviai.

<

p style=“font-size: 13px; text-align: justify;“>

%d bloggers like this: